OFERTA

 Zawodowo od wielu lat zajmuję się projektowaniem ogrodów. Mój dorobek w tej dziedzinie prezentuję na drugiej stronie autorskiej: www.ogrodypiotrowska.pl , do której odwiedzenia zapraszam. Drugą moją pasją są akwarele... Obie te rzeczy robię z wielkim zamiłowaniem!

Inspiracje czerpię z otaczającego nas świata. Z zachwytu nad naturą sięgnęłam po pędzel. To rośliny ujmują mnie swą urodą najbardziej, przede wszystkim drzewa o malowniczych koronach, ale też kwiaty, nieokiełznane w swej formie i palecie barw...
Maluję także na jedwabiu. Zapraszam do odwiedzenia strony na FB: Galeria LUKA artystycznie, obejrzenia moich prac oraz do kontaktu.

Dotychczas brałam udział w wystawach zbiorowych:

Wszyscy razem - wystawa prac malowanych na jedwabiu, Pracownie Artystyczne przy Foksal, czerwiec 2018r.

PREROD - International Art Plain-air / Międzynarodowa wystawa poplenerowa Bratysława - Stupava - Praga - Warszawa, sierpień - listopad 2018

Odcienie Zimy - Galeria pod Okiem, DK Ochota, styczeń 2019r.

Kobiece czasoprzestrzenie - DK Lesznowola, Galeria OKNO w Starej Iwicznej, marzec - kwiecień 2019

Lustro - DK Piastów, kwiecień 2019

UrbinoinAcquarello - Międzynarodowa Wystawa Akwareli w Urbino (Włochy) maj 2019

Wielobarwnie, Wieloznacznie, Wielokulturowo! - wystawa malarstwa i rysunku Jolanty Grabowskiej, Hanny Karpińskiej, Izabelli Kloch, Ewy Kulczyckiej, Barbary Pajdowskiej, Agnieszki Piotrowskiej i Eleonory Starzyckiej w Centrum Wielokulturowym w Warszawie maj 2019r.

 

 

Zapraszam! :)

Agnieszka Piotrowska.